Szczegóły dla parafii św. Józefa Robotnika (Józefowiec)

Dojazd, parkowanie:

początek godz. 15.00, zakończenie 19.00
Dom parafialny (ul. Mikusińskiego 8). Parkowanie jest możliwe z tyłu za kościołem zaraz przed domem parafialnym lub wzdłuż ul. Mikusińskiego

Opis wydarzenia:
Celem Dnia Skupienia jest duchowe przygotowanie do małżeństwa przez wprowadzeniew sakrament pokuty i pojednania oraz wspólne przeżycie Eucharystii.
Pierwszą część spotkania prowadzą specjaliści z zakresu psychologii i terapii. Drugą, po przerwie – ksiądz. Ta część będzie trwała 2,5 godz. Później, w kościele, będzie okazja do spowiedzi i udziału we Mszy świętej. Koniec o godz. 19.00. W trakcie spotkania będzie możliwość częstowania się kawą lub herbatą z ciastkiem. Narzeczeni otrzymają zaświadczenia z udziału w Dniu Skupienia.

Prowadzący:
Magdalena Łężak-Przygoda. Żyje w małżeństwie od 2011 roku i jest mamą 2-letniej Zosi. Jest psychologiem i psychoterapeutą. Na co dzień pracuje z rodzinami, małżeństwami i dziećmi.

Barbara Łężak. Pedagog, terapeuta rodzinny, doradca życia rodzinnego. Posiada wieloletnie w pracy z rodziną, dyrektor Specjalistycznej Poradni Rodzinnej w Katowicach.

ks. Jarosław Ogrodniczak. Od roku 2004 prowadzi kursy i rekolekcje dla narzeczonych, małżeństw, rodzin. Jest wikariuszem w parafii św. Józefa i dekanalnym duszpasterzem rodzin, koordynatorem kursów dla narzeczonych „Przed Nami Małżeństwo”, moderatorem Domowego Kościoła w archidiecezji.

Kontakt z nami w razie pytań:
Magdalena Łężak-Przygoda 668 678 661

Nie trzeba się zapisywać!