Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą  – 22.10.2017

      Możliwość komentowania Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą  – 22.10.2017 została wyłączona
 1. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15.
 2. W poniedziałek o godzinie 19.00 odbędzie się w salce katechetycznej kolejne spotkanie z cyklu “Więzi – jak się nie zaplątać” zatytułowane “Czy można pokochać teściową?”. Spotkanie prowadzi małżeństwo i terapeuta rodzinny.
 3. We wtorek o godz. 18.00 odbędzie się próba chóru.
 4. W czwartek o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. w intencji młodzieży klas pierwszych mundurowych XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Majora Henryka Sucharskiego. O godz. 15.15 młodzież złoży ślubowanie.

W czwartek o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w int. Ojca św., biskupów, kapłanów, ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Przyjaciół Radia Maryja.

W czwartek po Mszy Świętej wieczornej w domu parafialnym, spotkanie Młodzieżowej grupy misyjnej TUCUM.

 1. W piątek o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. ku czci św. Jana Pawła II w intencji Szkoły Nr 19. Zapraszamy na tę Mszę św. także rodziców dzieci.

W piątek o godz. 16.30 zapraszamy dzieci na Mszę szkolną.

O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 1. W sobotę obchodzimy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W sobotę zapraszamy na Różaniec o godz. 7.30.

 1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

Intencje za zmarłych zalecanych, czyli wypominki, będą przyjmowane w kaplicy na cmentarzu 1 listopada. Można je także składać do skarbonki w kościele, a także w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

 1. Dziękujemy Pomocnikom Świętego Józefa za sprzątanie kościoła. W tym   tygodniu prosimy o pomoc w piątek o godz. 12.00.
 2. Po Mszach dopołudniowych zapraszamy do biblioteki parafialnej.
 3. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in.:
  • z wizytą w amerykańskim instytucie, w którym narodziła się naprotechnologia – metoda pomagające bezdzietnym małżeństwom doczekać się potomstwa,
  • o siostrach franciszkankach, które w czasie II wojny światowej ratowały żydowskie dzieci,

–    wywiad z premier Beatą Szydło.

Polecamy „Przystaneczek” z intencjami mszalnymi i ogłoszeniami.

 1. We wtorek 31.10. o godz. 19.00, w wigilię Wszystkich Świętych, po raz pierwszy zapraszamy na Marsz Świętych. Ruszamy z naszej parafii i po 8 stacjach ze świętymi dojdziemy do parafii o. Olbatów na Koszutce. Oddamy w ten sposób cześć świętym i damy świadectwo katolickiego wymiaru tego czasu.
 2. W minionym tygodniu odeszli do Pana ś.p.: Ginter Pasternak, Stefania Odoj, Robert Gałkowski, Leokadia Aleksy i Norbert Głogowski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!